doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-18.00

manuel çuval boşaltma

Çuval Boşaltma

 

manuel atım bunkeri

Sistemler

çuval-torba boşaltma MANUEL ATIM BUNKERİ

Bazı proseslerde toz yada granül malzeme sadece dökme yerine çuval veya torbalarlar gelir. Bu hammaddelerin depolama silolarına aktarmak için malzemenin cinsine göre özel donanımlar gerekir.Bunlar torbadaki malzemenin boşaltıldığı ve daha sonra naklin yapıldığı cihazlardır.

Transferin tipi (vakum yada basınç), transfer edilecek malzemenin yapısı (granül yada toz) bu cihazların farklı tiplerde ve yapılarda olmasını sağlar.

PDF KATALOG

MİKRONİZE MALZEMER İÇİN ÇÖZÜMLER

Manuel mal atım bunkerleri- Manuel torba boşaltma sistemleri eğer aşırı tozutan mikron seviyesindeki malzemelerin transferinde kullanılacaksa tozutmayı önleyecek filtre ile emiş yapısında olması gerekir.

filtreli  sistemler

Mikronize malzemeleri kullanırken  ürünü boşaltan operatör ve ortam toza  maruz kalabilir. Bu da çok ISG açısından sağlıklı bir yöntem değildir. Manuel mal atım, torba boşaltma ünitelerimiz kullanılacak olan ürüne göre bu yüzden farklılık göstermektedir.

Hangi Manuel boşaltma?

Manuel torba boşaltma sisteminin tipini belirleyen en önemli unsur boşaltma sonrasındaki prosesin durumudur. Bunun yannda ürünün yapısıda en büyük etkendir. Özellikle tozutan hammaddeler için filtreli manuel boşaltma ünitesi tercih edilmelidir.

50kg ÇUVAL
BOŞALTMA

manuel boşaltım ünitesi

Özellikle 50kglık çuvalların sisteme girilmesi gerektiğinde operatörlerin daha rahat çalışması için  pnömatik kaldıraçlı ünite kullanılmalıdır..

  • Etiketler:Manuel çuval Boşaltma, manuel bag boşaltma, çuval boşaltma, çuval, boşaltma, cuval bosaltma, cuval bosaltma, un boşaltma ünitesi, şeker boşaltma ünitesi, pnömatik kaldıaçlı manuel çuval boşaltma, vibratörlü manuel atım bunkeri
DAHA FAZLASI