DOSERAY

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

Sultan Makina Ltd.Sti.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.30-17.30

silo, paslanmaz silo, un silosu

Silo İmalat

 

un silosu, şeker silosu

Trevira silolar

DEPOLAMA SİSTEMLERİ

Silo üretimindeki uzmanlık alanımız özellikle gıda proseslerinde, Un Silosu,Şeker Silosu, PVC Silosu, Öğütülmüş yarı mamül siloları şeklindedir. Yarı mamül halindeki toz yada granül ürünlerin rejmine göre yapılan silolar yükleme ve boşaltma şekline göre de çeşitli farklılık ve yapı gösterirler.

Un Siloları,Un Silosu,Şeker Silosu,PlaStik Silosu,Granül Silosu,Paslanmaz Silo İmalatı

Tüm toz yada granül hammaddenin depolandığı ve toplandığı çeşitli geometrik şekillerde prosesin durumuna göre imal edilen, minimum taban alanı ile maximum hacim sağlanan konstrüksiyonlara kısaca silo denebilir.Silolar bilindiği üzere depolama amaçlı kullanılır.Fakat bunun yanında bir proses olarak da çalıştırılıp.Kurutucu, nem alıcı, düzenleyici etkiler ve düzenekleri de üzerinde barındırabilir.İmalatını yaptığımız silolar başlıca iki çeşide ayrılır.
1.) İç Mekan Siloları
2.) Dış Mekan Siloları.

 

PDF KATALOG

dış mekan siloları

Genellikle Paslanmaz çelik veya Aluminyumdan mamül, etekli,ayaklı silo olarak imal edilebilir.

***LİKİTLERİN DEPOLANMASI
Genellikle Paslanmaz çelikten mamül depolanacak olan likitin karakterine göre ceketli,çift cidarlı, sempantinli,bombeli,konikli,menhollü ve prosese uygun ölçülerde her türlü tank imalatını yapmaktayız. Daha sonra dozajlanacak likiti buradan alarak istenilen miktarda hedef bölgeye en uygun bir şekilde taşımaktayız. Glikoz, lesitin, invert şeker,likit maya konusunda uygulamalarımız mevcuttur.

Depolama Yöntemleri

Her ne kadar ilk bakışta basit gibi görünse de spesifik özelliklere ve  sahip olan bu hammaddeler depolanması, sevki ve dozaj işlemleri belli bir mühendislik ve tecrübe gerektirmektedir.Başarılı ve konusunda tecrübeli personelimizle avrupa ve ülkemizde kurduğumuz bir çok proses, uzun yıllardır kesintisiz çalışmasıyla kendisini akredite etmiştir.

DEPOLAMA

kaplin, coupling
Dış mekanlarda, büyük depolama alanlarında kullanılan Silolar AISI 304 Paslanmaz Silolar, Paslanmaz Tanklar 1.500mm çaptan 4.000mm çapa kadar imal edilebilmektedir. Çift cidarlı, Taş yünü yalıtımlı, su ısıtmalı proseslerde kullanılabilir. Standart Paslanmaz Silolarımızda Filtre, Gemici Merdiveni,Alt Üst Menhol, Doldurma boru giriş nozulları,.Seviye Sensör girişleri seçenek olarak sunulmaktadır.

  • Etiketler:.un silosu, şeker silosu, pvc silosu, glikoz tankları, likit tanklar, hammadde depolama siloları, trevira silolar, bez silolar, bez un silosu, bez şeker silosu,paslanmaz silo,
    paslanmaz silolar, paslanmaz silo, paslanmaz silo imalatı,silo imalatı,un silosu imalatı,un silosu imalatçıları, şeker silosu ,şeker silosu imalatçıları,un siloları imalatçıları, paslanmaz tank, paslanmaz tank,un silosu tipleri,un silosu imalatçı firmalar,un silosu yapımı,un silosu üreticileri,silo imalatı,silo imalatı,paslanmaz tank, paslanmaz tank imalatı