doseray

DEPOLAMA-DOZAJ-TRANSFER  

 

SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

Çalışma Saatleri: 08.00-17.00

un dozajlama,su dozajlama

un tartim

 

un dozajlama

DOZAJLAMA SİSTEMLERİ

un dozajlama sistemleri

Un ile üretim yapan tüm gıda üreticilerinin ortak problemi unun depolanması ve depolama alanından karışım mikserlerine kadar tartılarak ve elenerek unun doğru bir şekilde getirilmesidir. Sayfadaki tüm un dozajlama tüm fotoğraflarında görüleceği üzere un, blower yardımıyla pnömatik olarak un siloların altında alınmakta daha sonra da mobil mikserler için tartım istasyonlarında, sabit mixerler için mixer üstü sabit siklonlarda loadcell yardımı ile startılmaktadır.

Otamatik un tartım sistemleri özellikle yüksek kapasitede un tüketimi yapan tünel fırınlar, pizza, mantı, milföy üreticileri için hazırlanmış prosesler olarak ele alınabilir. Anahtar teslim olarak yaptığımız un dozajlama proseslerinin yanısıra su ve diğer katkı maddeleri de operasyonun içine dahil edilmektedir.

UN DOZAJLAMA

Un şeker dozajlama prosesleri için pnömatik transfer sisteminin en çok tercih edilme nedeni  filxibilite en tercih edilen özelliğidir. Ve zamanı gelince bakım, revizyon,aşınma problemleri , montaj kolaylığıda tercih sebebidir.

un ve şeker
Depolama

un tartım sistemleri

 Mobil kazan ve otomatik un su tartım sistemi.

Ürünlerinizi oluşturan karışım oranlarının stabil olması yaptığını işin kalitesi ile
doğru orantılıdır. .Olması gerekenden daha fazla olan hammaddenin, ürünün kalitesini ilk bakışta arttırdığı  düşünülebilir yada yapığınız işin töleransı bu yanlışlıkları telafi
edebilir. Fakat, olması gereken , telafisi olsun yada olmasın, karrışımlarınızda neyi ne
kadar kullanmak istiyorsanız, tek seferde hedeflenen miktar kadar kullanmak
olmalıdır. .Bu hedefe varmak ve az yada çok, her türlü hatalı karışım oranından
kaçınmak için doğru yöntemler ve araçlar kullanmak gerekir.
İşte bu konuda bizler size çözüm ortağı oluyoruz...

  • Etiketler:.un taşıma sistemleri, un dozajlama, otomatik un tartım sistemleri, otomatik un tartımı, un depolama, un silo sistemleri, un tatmı, un ve su tartımı, un su dozaj, un, dozaj,su dozaj, otomatik un tartım sistemleri